DOLAR 18,8299
EURO 20,1661
ALTIN 1.132,51
BIST 4.512,96
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 0°C
Çok Bulutlu
Ankara
0°C
Çok Bulutlu
Çar 0°C
Per 1°C
Cum 1°C
Cts 1°C

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde üçüncü hafta maçları yarın oynanacak

Demir Grup Sivasspor ve Medipol Başakşehir’in de yer aldığı UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde üçüncü hafta maçları yarın yapılacak.

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde üçüncü hafta maçları yarın oynanacak
05.10.2022
A+
A-

Demir Grup Sivasspor ve Medipol Başakşehir’in de yer aldığı UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde üçüncü hafta maçları yarın yapılacak.

İstanbul

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı turnuvasında A Grubu’nda mücadele eden Medipol Başakşehir, deplasmanda Letonya’nın RFS takımına konuk olacak.

G Grubu’ndaki Demir Grup Sivasspor ise sahasında Kosova temsilcisi Ballkani’yi ağırlayacak.

Üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

19.45 Anderlecht (Belçika)-West Ham United (İngiltere)

19.45 Silkeborg (Danimarka)-FCSB (Romanya)

19.45 Lech Poznan (Polonya)-Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

19.45 Slovacko (Çekya)-Nice (Fransa)

19.45 Dnipro (Ukrayna)-Vaduz (Lihtenştayn)

19.45 Molde (Norveç)-Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)

19.45 Demir Grup Sivasspor-Ballkani (Kosova)

19.45 Pyunik (Ermenistan)-Zalgiris (Litvanya)

22.00 Hearts (İskoçya)-Fiorentina (İtalya)

22.00 RFS (Letonya)-Medipol Başakşehir

22.00 Villarreal (İspanya)-Austria Wien (Avusturya)

22.00 Köln (Almanya)-Partizan (Sırbistan)

22.00 AZ Alkmaar (Hollanda)-Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.00 Gent (Belçika)-Djurgarden (İsveç)

22.00 Slavia Prag (Çekya)-CFR Cluj (Romanya)

22.00 Basel (İsviçre)-Slovan Bratislava (Slovakya)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.