DOLAR 8,0580
EURO 9,6752
ALTIN 460,38
BIST 1.408
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 20°C
Gök Gürültülü
Ankara
20°C
Gök Gürültülü
Paz 22°C
Pts 20°C
Sal 19°C
Çar 18°C

Futbolda haftanın programı

Süper Lig’de 31. hafta maçları oynanacak. TFF 1. Lig ve Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Gruplarda, 27. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Futbolda haftanın programı
19.03.2021
A+
A-

Süper Lig’de 31. hafta maçları oynanacak. TFF 1. Lig ve Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Gruplarda, 27. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

İstanbul

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

16.00 Fatih Karagümrük-Hes Kablo Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)

Yarın:

13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Eryaman)

16.00 Göztepe-Demir Grup Sivasspor (Gürsel Aksel)

16.00 Yeni Malatyaspor-Gaziantep (Yeni Malatya)

19.00 Trabzonspor-MKE Ankaragücü (Medical Park)

21 Mart Pazar:

13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Antalya)

13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Yukatel Denizlispor-Medipol Başakşehir (Denizli Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)

TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Altay-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Yılport Samsunspor-GZT Giresunspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

21 Mart Pazar:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Akhisarspor-Ankara Keçiörengücü (Spor Toto Akhisar)

16.00 Ankaraspor-Beypiliç Boluspor (Osmanlı)

19.00 Adanaspor-Bursaspor (Yeni Adana)

Misli.com 3. Lig

2. Grup

21 Mart Pazar:

13.00 Kahta 02-Fethiyespor (Kahta İlçe)

14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Nazilli Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.00 Ağrı 1970-Darıca Gençlerbirliği (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Tokatspor-Yozgatspor 1959 (Gaziosmanpaşa)

14.00 Halide Edip Adıvarspor-Tekirdağspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karaman Belediyespor (Dumlupınar)

14.00 İskenderun-Büyükçekmece Tepecikspor (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Mardin Fosfatspor-Yomraspor (Mardin 21 Kasım)

3. Grup

21 Mart Pazar:

13.00 Cizrespor-Altındağspor (Cizre Hamit Özalp)

14.00 Yalovaspor-Osmaniyespor (Yalova Atatürk)

14.00 Elazığ Karakoçan-Erbaaspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Gölcükspor-Isparta 32 (Gölcük Şehir)

14.00 Somaspor-Karşıyaka (Soma Atatürk)

14.00 Çarşambaspor-Batman Petrolspor (Çarşamba İlçe)

14.00 Arhavispor-İçel İdmanyurdu (Arhavi İlçe)

14.00 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş)

4. Grup

21 Mart Pazar:

13.00 Bergama Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Bergama 14 Eylül)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Dağılgan)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Kelkit İlçe)

14.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

14.00 52 Orduspor-Alanya Kestelspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Muğlaspor-Kozanspor (Muğla Atatürk)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Adıyaman 1954 (Başpınar)

14.00 Modafen-Silivrispor (Alemdağ)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.