DOLAR 7,4189
EURO 9,0080
ALTIN 442,32
BIST 1.540
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 12°C
Yağışlı
Ankara
12°C
Yağışlı
Çar 10°C
Per 0°C
Cum 1°C
Cts 7°C

UEFA Avrupa Ligi’nde 5. maçlar oynanacak

Demir Grup Sivasspor’un İspanyol ekibi Villarreal’i konuk edeceği UEFA Avrupa Ligi’nde yarın 24 karşılaşma yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde 5. maçlar oynanacak
02.12.2020
A+
A-

Demir Grup Sivasspor’un İspanyol ekibi Villarreal’i konuk edeceği UEFA Avrupa Ligi’nde yarın 24 karşılaşma yapılacak.

Ankara

UEFA Avrupa Ligi gruplarında 5. hafta maçları yarın oynanacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

I Grubu’nda çıktığı 4 maçta 6 puan toplayan turnuvadaki tek Türk temsilcisi Demir Grup Sivasspor, İspanya’nın Villarreal takımına ağırlayacak. Yeni 4 Eylül Stadı’ndaki mücadele, saat 20.55’te başlayacak.

UEFA Avrupa Ligi 5. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

20.55 AEK (Yunanistan) – Braga (Portekiz)

20.55 Zorya (Ukrayna) – Leicester City (İngiltere)

20.55 Lille (Fransa) – Sparta Prag (Çekya)

20.55 Milan (İtalya) – Celtic (İskoçya)

20.55 Karabağ (Azerbaycan) – Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

20.55 Demir Grup Sivasspor – Villarreal (İspanya)

20.55 LASK (Avusturya) – Tottenham (İngiltere)

20.55 Antwerp (Belçika) – Ludogorets (Bulgaristan)

20.55 CSKA Moskova (Rusya) – Wolfsberger (Avusturya)

20.55 Feyenoord (Hollanda) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

20.55 Gent (Belçika) – Slovan Liberec (Slovakya)

20.55 Kızılyıldız (Sırbistan) – Hoffenheim (Almanya)

23.00 Cluj (Romanya) – CSKA Sofya (Bulgaristan)

23.00 Roma (İtalya) – Young Boys (İsviçre)

23.00 Molde (Norveç) – Dundalk (İrlanda)

23.00 Arsenal (İngiltere) – Rapid Wien (Avusturya)

23.00 Nice (Fransa) – Bayer Leverkusen (Almanya)

23.00 Slavia Prag (Çekya) – Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

23.00 Rangers (İskoçya) – Standard Liege (Belçika)

23.00 Benfica (Portekiz) – Lech Poznan (Polonya)

23.00 Granada (İspanya) – PSV (Hollanda)

23.00 Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi) – PAOK (Yunanistan)

23.00 AZ Alkmaar (Hollanda) – Napoli (İtalya)

23.00 Real Sociedad (İspanya) – Rijeka (Hırvatistan)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.