DOLAR 7,3733
EURO 8,9644
ALTIN 438,76
BIST 1.547
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 2°C
Kar Yağışlı
Ankara
2°C
Kar Yağışlı
Cts 3°C
Paz 0°C
Pts -4°C
Sal -5°C

UEFA Avrupa Ligi’nde üçüncü hafta heyecanı

Demir Grup Sivasspor’un Azerbaycan ekibi Karabağ’ı ağırlayacağı Avrupa Ligi gruplarının üçüncü haftasında yarın 24 karşılaşma yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde üçüncü hafta heyecanı
04.11.2020
A+
A-

Demir Grup Sivasspor’un Azerbaycan ekibi Karabağ’ı ağırlayacağı Avrupa Ligi gruplarının üçüncü haftasında yarın 24 karşılaşma yapılacak.

Istanbul

UEFA Avrupa Ligi gruplarında üçüncü hafta maçları yarın oynanacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

İlk iki maçından mağlubiyetle ayrılan Türkiye’nin turnuvadaki tek temsilcisi Demir Grup Sivasspor, I Grubu üçüncü hafta mücadelesinde Azerbaycan’ın Karabağ takımını saat 20.55’te ağırlayacak.

Ligde üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

20.55 Roma (İtalya) – Cluj (Romanya)

20.55 Rapid Wien (Avusturya) – Dundalk (İrlanda)

20.55 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) – Bayer Leverkusen (Almanya)

20.55 Slavia Prag (Çekya) – Nice (Fransa)

20.55 Lech Poznan (Polonya) – Standard Liege (Belçika)

20.55 Benfica (Portekiz) – Rangers (İskoçya)

20.55 PAOK (Yunanistan) – PSV (Hollanda)

20.55 Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi) – Granada (İspanya)

20.55 Rijeka (Hırvatistan) – Napoli (İtalya)

20.55 Real Sociedad (İspanya) – AZ Alkmaar (Hollanda)

20.55 Demir Grup Sivasspor – Karabağ (Azerbaycan)

20.55 Ludogorets (Bulgaristan) – Tottenham (İngiltere)

23.00 Young Boys (İsviçre) – CSKA Sofya (Bulgaristan)

23.00 Arsenal (İngiltere) – Molde (Norveç)

23.00 Leicester City (İngiltere) – Braga (Portekiz)

23.00 Zorya (Ukrayna) – AEK (Yunanistan)

23.00 Celtic (İskoçya) – Sparta Prag (Çekya)

23.00 Milan (İtalya) – Lille (Fransa)

23.00 Villarreal (İspanya) – Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

23.00 Antwerp (Belçika) – LASK (Avusturya)

23.00 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) – Wolfsberger (Avusturya)

23.00 Feyenoord (Hollanda) – CSKA Moskova (Rusya)

23.00 Hoffenheim (Almanya) – Slovan Liberec (Slovakya)

23.00 Kızılyıldız (Sırbistan) – Gent (Belçika)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.