DOLAR 13,4184
EURO 15,1799
ALTIN 765,69
BIST 1.810
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 17°C
Yağışlı
Ankara
17°C
Yağışlı
Çar 5°C
Per 8°C
Cum 12°C
Cts 10°C

UEFA Avrupa Ligi’nde 4. hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi gruplarında 4. hafta maçları yarın oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde 4. hafta heyecanı
25.11.2020
A+
A-

UEFA Avrupa Ligi gruplarında 4. hafta maçları yarın oynanacak.

Ankara

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

I Grubu’nda çıktığı 3 maçta 3 puan toplayan turnuvadaki tek Türk temsilcisi Demir Grup Sivasspor, Azerbaycan’ın Karabağ takımına konuk olacak. Başakşehir Fatih Terim Stadı’ndaki mücadele, saat 20.55’te başlayacak.

UEFA Avrupa Ligi 4. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

20.55 CSKA Sofya (Bulgaristan) – Young Boys (İsviçre)

20.55 Molde (Norveç) – Arsenal (İngiltere)

20.55 Braga (Portekiz) – Leicester City (İngiltere)

20.55 AEK (Yunanistan) – Zorya (Ukrayna)

20.55 Sparta Prag (Çekya) – Celtic (İskoçya)

20.55 Lille (Fransa) – Milan (İtalya)

20.55 Maccabi Tel-Aviv (İsrail) – Villarreal (İspanya)

20.55 Karabağ (Azerbaycan) – Demir Grup Sivasspor

20.55 LASK (Avusturya) – Antwerp (Belçika)

20.55 Wolfsberger (Avusturya) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

20.55 CSKA Moskova (Rusya) – Feyenoord (Hollanda)

20.55 Slovan Liberec (Slovakya) – Hoffenheim (Almanya)

20.55 Gent (Belçika) – Kızılyıldız (Sırbistan)

23.00 Cluj (Romanya) – Roma (İtalya)

23.00 Dundalk (İrlanda) – Rapid Wien (Avusturya)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya) – Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

23.00 Nice (Fransa) – Slavia Prag (Çekya)

23.00 Standard Liege (Belçika) – Lech Poznan (Polonya)

23.00 Rangers (İskoçya) – Benfica (Portekiz)

23.00 PSV (Hollanda) – PAOK (Yunanistan)

23.00 Granada (İspanya) – Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

23.00 Napoli (İtalya) – Rijeka (Hırvatistan)

23.00 AZ Alkmaar (Hollanda) – Real Sociedad (İspanya)

23.00 Tottenham (İngiltere) – Ludogorets (Bulgaristan)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.