DOLAR 8,9641
EURO 10,3823
ALTIN 506,19
BIST 1.398
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 27°C
Parçalı Bulutlu
Ankara
27°C
Parçalı Bulutlu
Sal 26°C
Çar 21°C
Per 24°C
Cum 25°C

Şampiyonlar Ligi’nde 4. hafta heyecanı başlıyor

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup maçlarının 4. haftası yarın başlayacak.

Şampiyonlar Ligi’nde 4. hafta heyecanı başlıyor
23.11.2020
A+
A-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup maçlarının 4. haftası yarın başlayacak.

İstanbul

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle İstanbul’un geçen sezonki final için ev sahipliği hakkı bu sezona ertelenen Şampiyonlar Ligi’nin gruplarında 4. hafta karşılaşmaları, yarın ve 25 Kasım Çarşamba günü oynanacak.

Türkiye’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki tek temsilcisi Medipol Başakşehir, H Grubu’ndaki 4. maçında yarın TSİ 23.00’te İngiltere’nin Manchester United takımına konuk olacak.

Ligde 4. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

Yarın:

20.55 Rennes (Fransa) – Chelsea (İngiltere)

20.55 Krasnodar (Rusya) – Sevilla (İspanya)

23.00 Lazio (İtalya) – Zenit (Rusya)

23.00 Borussia Dortmund (Almanya) – Club Brugge (Belçika)

23.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) – Barcelona (İspanya)

23.00 Juventus (İtalya) – Ferencvaros (Macaristan)

23.00 Paris Saint-Germain (Fransa) – Leipzig (Almanya)

23.00 Manchester United (İngiltere) – Medipol Başakşehir

25 Kasım Çarşamba:

20.55 Borussia Mönchengladbach (Almanya) – Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

20.55 Olympiakos (Yunanistan) – Manchester City (İngiltere)

23.00 Bayern Münih (Almanya) – Salzburg (Avusturya)

23.00 Atletico Madrid (İspanya) – Lokomotiv Moskova (Rusya)

23.00 Inter (İtalya) – Real Madrid (İspanya)

23.00 Olympique Marsilya (Fransa) – Porto (Portekiz)

23.00 Ajax (Hollanda) – Midtjylland (Danimarka)

23.00 Liverpool (İngiltere) – Atalanta (İtalya)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.